52 75 44 55 post@halandogkarlson.no

Kontakt

Kontakt

Har du spørsmål knyttet til våre tjenester eller produkter? Vi ser frem til å høre fra deg, og svarer gjerne på det du måtte lure på.

Kontaktinformasjon

Adresse: Frakkagjerdvegen 192, 5563 Førresfjorden
E-post: post@halandogkarlson.no
Tlf.:  52 75 44 55




Ivar Håland
Daglig leder
Mob.: 932 37 405
E-post: ivar@halandogkarlson.no

Vidar Innbjo
Avdelingsleder på verksted
Mob: 932 37 406
E-post: vidar.innbjo@halandogkarlson.no

Arvid Alvestad
Salg/marked og prosjekt
Mob: 932 37 402
E-post: arvid@halandogkarlson.no

Jan Vidar Ringstrand
Montasje/befaring
Mob: 932 37 404
E-post: jan.vidar@halandogkarlson.no

Hanne Håland
Avdelingsleder for områdesikring
Mob.: 932 37 403
E-post: hanne@halandogkarlson.no

Klara Serine Duesund
Kontoransvarlig (regnskap og fakturabehandling)
Mob.: 982 85 908
E-post: klara.serine@halandogkarlson.no

Joachim Sørhaug
Servicetekniker/elektro
Mob.: 982 65 375
E-post: joachim@halandogkarlson.no