Vi hjelper deg fra behov til ferdig
montert sikringsløsning for eiendom,
byrom, infrastruktur og arenaer.

Les mer

Der vi opererer

Connie Hemnes Jordbrekk

Connie Hemnes Jordbrekk

Daglig Leder

+47 476 04 079connie.jordbrekk@halandogkarlson.no
Hanne Håland

Hanne Håland

Avdelingsleder for områdesikring

+47 932 37 403hanne@halandogkarlson.no
Klara Serine Duesund

Klara Serine Duesund

Kontoransvarlig (regnskap og fakturabehandling)

+47 982 85 908klara.serine@halandogkarlson.no
Arvid Alvestad

Arvid Alvestad

Prosjektleder / Salg

+47 932 37 402arvid@halandogkarlson.no
Vidar Innbjo

Vidar Innbjo

Avdelingsleder på produksjon

+47 932 37 406vidar.innbjo@halandogkarlson.no
Jan Vidar Ringstrand

Jan Vidar Ringstrand

Montasje / befaring / produksjon

+47 932 37 404jan.vidar@halandogkarlson.no
Yngve Josefsen

Yngve Josefsen

Servicetekniker / elektro

+47 412 92 930yngve@halandogkarlson.no
Lars Tobekk

Lars Tobekk

Servicetekniker / elektro Bergen

+47 982 65 375lars@halandogkarlson.no