Håland & Karlson har nedslagsfelt over hele Norge og vi hjelper deg mer enn gjerne med å finne løsninger som best passer dine sikringsbehov. Vi kommer på gratis befaring, slik at både kunden og våre selgere skal være sikkert på at det er riktig løsning som blir levert.

 

Som kunde av oss skal du være helt sikker på at du får kompetansen, kostnaden og monteringen som skal til for at du og ditt selskap er trygge.

 

Ta kontakt i dag for en uforpliktende samtale om hvordan vi kan hjelpe dere med fysisk sikring.

Håland & Karlson AS Frakkagjerdvegen 192, 5563 Førresfjorden 52 75 44 55

Ivar Håland

Daglig leder + 47 932 37 405 ivar@halandogkarlson.no

Klara Serine Duesund

Kontoransvarlig (regnskap og fakturabehandling) + 47 982 85 908 klara.serine@halandogkarlson.no

Hanne Håland

Avdelingsleder for områdesikring + 47 932 37 403 hanne@halandogkarlson.no

Arvid Alvestad

Prosjektleder/Salg + 47 932 37 402 arvid@halandogkarlson.no

Vidar Innbjo

Avdelingsleder på produksjon + 47 932 37 406 vidar.innbjo@halandogkarlson.no

Jan Vidar Ringstrand

Montasje/befaring/produksjon + 47 932 37 404 jan.vidar@halandogkarlson.no

Joachim Sørhaug

Leder teknisk avdeling + 47 982 65 375 joachim@halandogkarlson.no

Yngve Josefsen

Servicetekniker/elektro + 47 412 92 930 yngve@halandogkarlson.no